Servis – Bakım – Onarım – Yedek Parça

La Cimbali Kahve Makinası Servisi

La Cimbali

Kahveler, insanların günlük yaşantılarda sıkça buluştuğu sadık dostlarından biridir. Koyu muhabbet ortamlarında içilen bir kahve ya da günün sonunda içilen dinlendirici bir kahve her zaman keyif verir. İnsanların kendilerini bu kadar iyi hissettiren kahvelerin de bir çok türü bulunmaktadır. Her farklı zevke hitap eden tatlara sahip bir kahve bulunur. Arttek Servis olarak verdiğimiz profesyonel servis hizmetleri ve farklı markalarda cimbali satış hizmetlerimiz ile emrinizdeyiz. Ticari kahve üreticiliğinde teknolojik gelişmeler ile birlikte çok yüksek kalite standartlarına ulaşılmıştır.

Her ihtiyaca cevap veren Cimbaliler, her zevke hitap eden kahve üretiminde de oldukça iyidir. Arttek Servis olarak satışını ve satışından sonra servis bakımlarını yaptığımız markalardan bir tanesi olan La Cimbali Kahve Makinesi barındırdığı özellikler bakımından her kullanıcının her isteğini karşılayabilir nitelikte bir espresso makinesidir. Teknoloji endeksli üretimlerine devam eden bu firma kolay kullanım olanakları ile de kullanıcılarından tam not almayı başarır. Ticari kahve üretiminde kaliteyi arayanlar ve gerçek kahve deneyimini yaşamak isteyen kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen bu firmanın ve modellerinin özellikleri de saymakla bitmeyecek türden. 2 gruplu bu makineler ile 2 farklı kahve ürününü aynı anda, aynı makineden hızlıca üretmek mümkün hele gelir. Her bir kafada ayrı ayrı sıcaklık ve basınç ayarı yapabilirsiniz ayrıca basıncı da verilen doz süresinde düşürme ve yükseltme imkanına da kavuşursunuz, bu sayede üretim aşamasına müdahale ederek daha lezzetli kahveler üretebilirsiniz.

Kullanıcıları için kolay kullanım sağlayan bu makineler tam dokunmatik ve elektronik göstergelere sahiptir. Bu özellikleri ile basınç değerlerini, sıcaklık değerlerini görebilir tek bir tıkla değiştirebilirsiniz. La Cimbali Kahve Makinası ile sizler de gerçek kahve deneyimini yaşayabilirsiniz. Arttek Endüstriyel Mutfak olarak her türlü ihtiyacınıza uzman çözümlerimiz ile cevap vermeye devam edeceğiz.